Знайомство з атомною галуззю
Знайомство з атомною галуззю
Фахівці дирекції зі стратегічних комунікацій Енергоатома повели інтерактивну зустріч зі студентами Києво-Могилянської академії. Захід «Атомні електростанції України: вплив на довкілля» проходив з використанням презентаційного обладнання, об’ємних макетів та окулярів віртуальної реальності.
На зустріч з атомниками прийшли 30 студентів, які навчаються на різних спеціальностях — екологія, політологія, хімія, прикладна математика та біологія. Спершу перед слухачами виступив начальник відділу зв’язків з громадськістю ДСК Роман Зібніцький. Він розповів про діяльність АТ «НАЕК «Енергоатом», принцип роботи атомних електростанцій та їх тепловий вплив на довкілля.
До заходу також долучились працівники дирекції з ядерної та радіаційної безпеки, представники Національного музею «Чорнобиль». Так, Наталія Богун, провідний інженер відділу екології, розповіла про нерадіаційний вплив атомних електростанцій України на довкілля. Валентин Костенко, директор департаменту поводження з РАВ та радіаційної безпеки, виступив із доповіддю про радіаційний вплив АЕС та систему поводження з радіоактивними відходами на українських станціях.
Також зацікавили студентів своїми виступами асистентка Національного музею «Чорнобиль» Марія Вершиніна та науковий співробітник Національного музею «Чорнобиль» Сергій Мирний.
Учасники заходу відвідали одну з чотирьох атомних електростанцій за допомогою окулярів віртуальної реальності та оглянули макети проммайданчика ЗАЕС та енергоблока ВВЕР-1000.
Насамкінець фахівці Енергоатома відповіли на всі питання допитливих студентів та залишили їм на згадку сувеніри, подарунки та довідкову літературу.
А тих, хто зацікавився роботою у атомній галузі — запросили розпочати кар’єру в Енергоатомі після завершення навчання.
За інформацією Енергоатома