Наші колеги тримають фронт, а ми - виробництво
Наші колеги тримають фронт, а ми тримаємо виробництво
У технологічному процесі сірчанокислотного виробництва, як і будь-якого іншого, задіяна велика кількість обладнання та механізмів, які потребують обслуговування. Складні ремонти трубопровідних мереж, ємностей, обладнання виконуються невеликим колективом дільниці з ремонту та обслуговування технологічного устаткування цеху.
Тут кожен вболіває за роботу, а вона у механіків-сірчанокислотників не мед. Весь час потрібно тримати руку на пульсі робочого ритму цеху, думати наперед, приймати складні та відповідальні рішення. Адже немає готових рецептів для кожної ситуації. Агресивне середовище піддає обладнання різним ступеням корозії. Тому роботи у ремонтників багато.
«У хлопців просто золоті руки, — говорить майстер дільниці Дмитро Корсуновський. — Вони вирішують надскладні задачі з ремонту технологічного устаткування цеху. Дуже багато робіт вимагають найвищої кваліфікації зварювальників і слюсарів-ремонтників. Обладнання, трубопроводи, ємності зношуються, а наша висококласні спеціалісти реанімують все це та повертають у роботу. При виконанні великих за обсягом ремонтів звертаємося по допомогу до ГМЗ та РМЗ, проте основне навантаження — на працівниках дільниці. На жаль, рук не вистачає. Багато колег стали на захист Батьківщини. Вони тримають фронт, а ми тримаємо наше виробництво».
На момент відвідування пресслужбою сірчанокислотного цеху на дільниці кипіла робота. Фахівці бригад №№94 та 98 виконували ремонтні роботи на дільниці хімводоочистки, складі комової сірки, сушильно-абсорбційному відділенні. Роботи ці хлопці не бояться. Головне, щоб належним було постачання матеріалів для проведення планових і капітальних ремонтів, а за ними справа не стане.
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»