Призери конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА"
Юні таланти з Южноукраїнська - призери конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА"
17 травня у Києві відбувся другий - фінальний - етап щорічного дитячо-юнацького конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА", організатором якого виступають ДП НАЕК "Енергоатом" і профком компанії. На ньому були представлені роботи переможців першого (відбіркового) туру, що проходив у квітні в усіх містах-супутниках АЕС.
Як повідомляє відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ЮУАЕС, Южноукраїнськ на конкурсі представляли шестеро юних талантів, які за допомогою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва змогли передати своє бачення ролі мирного атому в зміцненні добробуту України. Двоє з них - Веніамін Дегтерьов (14 років) і Валерія Дзугань (16 років) - стали призерами творчого змагання, посівши другі місця у своїх вікових групах. У жанрі "малюнок" конкурсне жури, до складу якого входили фахівці з атомної енергетики та представники громадських організацій України, відзначило роботу Веніаміна Дегтерьова "Велети", а в жанрі "декоративно-прикладне мистецтво" - роботу Валерії Дзугань "Атом для миру та процвітання". Кожен з них отримав у подарунок цінний приз - смартфон.
Ще двоє юних талантів з міста-супутника ЮУАЕС стали дипломантами конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА". 14-річній Руслані Нестеренко за роботу "Місто атомного сонця" (жанр "декоративно-прикладне мистецтво") вручено диплом «За майстерність», а малюнок "Три веселих друга" приніс його авторові 12-річній Єлизаветі Кравцовій диплом «За креативність». Пам'ятними нагородами для дипломанток стали електронні фоторамки.
Традиційний конкурс дитячо-юнацької творчості проходить щорічно у рамках реалізації соціальної політики "Енергоатому". Його головна мета - сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді. У компанії впевнені, що такі творчі змагання сприяють активній участі школярів у вивченні проблематики мирного використання ядерної енергії та формуванню позитивного ставлення до атомної енергетики.
На фото: «Місто атомного сонця» Руслани Нестеренко