Формуємо кадровий резерв
Формуємо кадровий резерв
У межах співпраці Рівненської АЕС з громадами, що мешкають у 30-кілометровій зоні спостереження, представники управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС завітали до учнів 9-11 класів, що навчаються у селах Цміни та Чарторийськ Маневицька селищна рада. Тутешня молодь — майбутній кадровий потенціал. Зустрічі з працівниками станції дають можливість більше дізнатися про професію атомника та її переваги.
Професійно-технічне училище Рівненської АЕС сьогодні єдиний в Україні навчальний заклад, що функціонує у структурі діючої АЕС. Для молоді це чудова можливість опанувати робітничу професію, аби згодом поповнити колектив атомників та при бажанні продовжити навчання у профільному виші. Про це старшокласникам розповідає спеціаліст по роботі з громадськістю УІтаЗГ РАЕС Валентина Дукач.
«Оскільки кадрова політика підприємства спрямована на заохочення молоді до вступу у профільні виші, на станції щороку реалізується низка освітніх проєктів. Це: «Ядерна школа РАЕС», конкурс рефератів ім. В. Коровкіна на тему атомної енергетики, брейн-ринг «Ядерна енергія і світ», творчий конкурс «Мій рідний край – моя історія жива». До них залучаються старшокласники як міста Вараш, так і населених пунктів зони спостереження. Діти не лише отримують уявлення про атомну станцію, а й замислюються над майбутньою професією», – коментує Валентина Дукач.
Представники управління інформації та зв’язків з громадськістю, окрім виробничих тем, розповіли старшокласникам про соціальну діяльність РАЕС, зокрема, про потужний волонтерський рух, започаткований у колективі атомників із перших днів війни. Наприкінці бесіди подарували тематичні буклети, флаєри, значки, примірники газети «Енергія».
Рівненська АЕС