РАЕС дбає про оздоровлення персоналу
РАЕС дбає про оздоровлення персоналу: у санаторії-профілакторії свіжий ремонт, нове обладнання
Санаторій-профілакторій (СП) – структурний підрозділ Рівненської АЕС, який вже понад 40 років забезпечує якісну медичну реабілітацію персоналу електростанції без відриву від виробництва. Виклики світової пандемії коронавірусу змусили персонал закладу підлаштовуватись до нових вимог часу та переформатувати свою роботу відповідно до карантинних обмежень.
Від початку введення карантинних заходів, спрямованих на протидію коронавірусній хворобі, робота закладу здійснюється із дотриманням усіх відповідних вимог. У санаторії-профілакторії обов’язковим є дотримання маскового режиму, дезінфекція приміщень, поверхонь, використання антисептичних засобів. Зокрема, графік відвідування СП розроблено таким чином, аби максимально зменшити контакти між відвідувачами.
За словами головного лікаря СП РАЕС Світлани Слободіної впродовж двох останніх років у закладі відбулось чимало нового. «У 2019 році силами персоналу ремонтно-будівельного цеху РАЕС було виконано ремонт на третьому поверсі СП: відремонтовано кімнати для відпочинку відвідувачів та коридор. У 2020 році – відремонтовано уже другий поверх: усі кабінети і коридор. Замінювалась сантехніка, електрика, проводились опоряджувальні роботи. Зокрема, у випадку фінансування плануємо цьогоріч виконати ремонт приміщень на першому поверсі у відділенні водолікування з заміною плитки, сантехніки, електрики тощо», - прокоментувала Світлана Слободіна.
На сьогоднішній день у закладі використовується більше 100 різноманітних фізіотерапевтичних апаратів. Зокрема серед якісних змін з’явилось нове обладнання – апарат ударно-хвильової терапії. «Він здатний генерувати випромінювання з відмінними проникаючими характеристиками і надавати профілактичну й терапевтичну дію на кісткові, хрящові і м’язові тканини. Завдяки застосуванню ударної хвилі нормалізуються метаболічні процеси, поліпшується кровотік, прискорюються процеси регенерації на клітинному рівні, розбиваються різні кальциновані відкладення в м’язовій тканині, а також нетипові кісткові утворення (наприклад, п’яткова шпора)», - наголосила Світлана Слободіна.
Варто зазначити, що для охочих скористатися послугами закладу, до кінця року заплановано провести ще 13 заїздів. Реєстрація закінчується за три дні до початку заїзду. Оформлення проводиться за два тижні до початку чергового заїзду. Для цього необхідна заява, медична карта та паспорт. Телефон медичного реєстратора – 64-845.
Автор: Шейкіна Вікторія
Фото Надії Тимофєєнко
www.rnpp.rv.ua